i am sport keeeper

_i-am-a-sport-keeeper_03042018-1

Lubisz się poruszać ? Biegi, rower, zumba, piłka ? Wszystko, co chcesz – drużyna keeeper stawia czoło wyzwaniom i osiąga sukcesy !

Nasi pracownicy aktywnie uczestniczą w wielu imprezach sportowych, osiągając coraz lepsze wyniki. Ciągle szukamy nowych możliwości sprawdzenia się nie tylko w zwykłych biegach, ale także w konkurencjach bardziej wymagających – zobacz nas w MASAKRZE TERENOWEJ .

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pasji… Wejdź w zakładkę : I am Sport keeeper.

i-am-a-sport-keeeper_03052018_2

Trudności do pokonania ? Dla keeepersów to nic takiego – lubimy wyzwania,  a przy tym niezłą zabawę – również w błocie. Zobaczcie jak walczyliśmy z przeszkodami w zeszłym roku….

Teraz przygotowujemy się do następnej, która odbędzie się w czerwcu… Organizatorzy już zapowiadają wiele niespodzianek na trasie 10 km i 5 km….

Może macie odwagę wybrać się tam z nami ?

i-am-a-sport-keeeper_03052018_7

Nasi biegający Rycerze nie potrzebowali koni, żeby zdobyć zamek w Świeciu, wystarczyły im ich własne nogi… w III biegu rycerskim nasza drużyna jak zawsze nie zawiodła, było kolorowo i wesoło – jadła i napitku starczyło dla wszystkich. I ja tam byłem miód i wino piłem….

i-am-a-sport-keeeper_03052018_8

Cykl City Trail to zawody przełajowe, które odbywają się w 10 miastach Polski w okresie jesienno-zimowym. Zawsze ten sam dystans 5 km stwarza możliwość zarówno do rozpoczęcia przygody z bieganiem, jak i do wyszlifowania formy dla doświadczonych zawodników. Świetna organizacja, a przede wszystkim atmosfera zachęca do czynnego udziału w tej imprezie… Drużyna keeeper  wytrwale bierze w niej udział. Od października 2017 do marca 2018 – 20 osób mężnie znosiło błoto, mróz i deszcz (!) podczas comiesięcznych biegów.

Biegacze keeeper prezentują się na tej imprezie jako radosny, pełen pasji i waleczności zespół, dumnie reprezentując markę keeeper, budujemy nie tylko formę przed sezonem startowym, ale również wizerunek firmy. Cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni w środowisku biegowym jako liczący się partner i zgrana drużyna. Sport jest jak biznes – dobry zespół to dobry wynik…

11 kwietnia – wielki dzień ROZDANIA MEDALI oraz uroczysta ceremonia  zakończenia zimowego cyklu biegów City Trail.

Teraz czekamy na nowy sezon.

Krótki film podsumowujący cykl 2017/2018:  https://www.youtube.com/watch?v=mvGOxm18_M4

i-am-a-sport-keeeper_03052018_13

W Ustce 22.04.2018 odbył się Duathlon Energy, w którym wzięła udział reprezentacja zawodników keeeper. Zmagali się oni na dystansie 10 – 45 – 5km (dystans królewski) tj. 10 km biegu w morderczym słońcu wśród krętych, nadmorskich uliczek; 45 km wyścigu kolarskiego; a na koniec zmęczeni zawodnicy przechodzili przez prawdziwą próbę charakteru – 5 km kolejnego biegu… udało się go ukończyć tylko siłą woli!  Przygotowanie sprzętowe naszej kadry było zróżnicowanie, rowery składaki z dużym przebiegiem przeplatały się z carbonowymi mustangami, co  oczywiście nie miało znaczenia, bo w naszej drużynie ważny jest wspólnie spędzony czas i dobra zabawa. Tak było i tym razem, choć  wyczerpani to z dobrymi humorami wróciliśmy do domu…

Co mamy w najbliższych planach ?

i-am-a-sport-keeeper_03052018_17

Co to jest ?  The Color Run™, jak czytamy na stronach tego przedsięwzięcia to: „5 najszczęśliwszych, najbardziej pozytywnych oraz kolorowych kilometrów na świecie! Nieważne czy je przebiegniesz czy przejdziesz. Nieważne czy będziesz pierwszy czy ostatni. Najważniejsze, abyś świetnie się bawił i przeżył te radosne chwile z innymi!

Linia mety nie oznacza końca zabawy. Po przebiegnięciu 5km dołącz do kolorowej imprezy. Będziemy słuchać muzyki, tańczyć i dzielić pozytywne chwile z resztą uczestników.”

Nasza „zakręcona” drużyna wybiera się tam również – zobaczymy w jakich kolorach tęczy będzie im „do twarzy”

To wymagający bieg z przeszkodami i trwa aż dwa dni. Kto da radę ?

MY ! Bo nasza drużyna keeeper to zapał i energia.