keep on visiting

Rynek pracy z roku na rok staje się coraz większym wyzwaniem, odczuwamy to również w keeeper, dlatego chcemy budować dobre relacje nie tylko z potencjalnymi pracownikami, ale również z tymi osobami, które dzisiaj jeszcze nie poszukują nowego zatrudnienia. Świetnym miejscem na to są targi pracy. Bezpośrednia forma kontaktu wzmacnia zaufanie do firmy i tworzy więź pomiędzy pracodawcą i kandydatem. Zobaczcie gdzie byliśmy.

Offerty 2017

Offerty 2017 – nie mogło nas tam zabraknąć, jesteśmy wszędzie tam, gdzie możecie być Wy… Zobaczyliście nasze produkty i naprawdę Wam się spodobały!

Spotkanie z Zespołem Szkół Mechanicznych nr 2 w Bydgoszczy

Od kilku lat ściśle współpracujemy z Zespołem Szkół Mechanicznych nr 2, które jest jednym z liderów kształcących młodzież na różnych kierunkach technicznych.

work park 10.04.2018

10 kwietnia 2018 r. wzięliśmy udział w największej targowej imprezie w naszym regionie – Targach Pracy Work Park, które odbyły się w Centrum Wystawienniczym w Myślęcinku.

UTP 17.04.2018

Kolejnym wydarzeniem, w którym wzięliśmy udział to Targi Pracy i Kariery na Uniwersytecie Technologiczno - Przyrodniczym.