Koordynator(ka) zespołu w firmie produkcyjnej

Gieselmann_Kommissionierung(3)_CH_8287

Szukamy Ciebie

Opis stanowiska:

Jako koordynator(ka) będziesz odpowiedzialny(a) m.in. za:

  • zapewnienie terminowości i jakości realizacji zadań,
  • egzekwowanie od pracowników przestrzegania i postępowania wg procedur, regulaminów,
  • koordynowanie pracy zespołu,
  • podejmowanie działań mających na celu ujednolicenie standardów pracy,
  • współpracę z działem planowania oraz kadrą zarządzającą,
  • szkolenia pracowników na stanowiskach pracy
  • dbanie o porządek i czystość oraz o przestrzeganie zasad 5S w obrębie działu.

Oczekujemy, że:

  • posiadasz predyspozycje do kierowania zespołem,
  • szybko przyswajasz nową wiedzę,
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej w tym nocnej – system 4 brygadowy,
  • cechuje Cię wysoka kultura osobista,
  • posiadasz umiejętność motywowania,
  • posiadasz umiejętność organizowania pracy i lubisz pracować zespołowo,
  • jesteś zaangażowany i rzetelny w wykonywaniu powierzonych zadań i wykonujesz je terminowo,
  • swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office, mile widziana znajomość zasad Lean Manufacturing,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w przyjaznym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • 30%-owy dodatek do pracy w godzinach nocnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LuxMed i karty sportowej MultiSport,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
    i kursach.

are you a keeeper?

Może nadszedł czas istotnych zmian w Twoim życiu ?  Chcesz być keeeper ? Wyślij nam swoje CV na adres: lub naciśnij przycisk aplikuj.