ustawiacz maszyn wtryskowych

01_oferty-pracy-lukasz-headerbild-02052018

Szukamy Ciebie

zakres zadań:

  • przezbrajanie maszyn i ustawianie parametrów wtrysku,
  • utrzymywanie zaplanowanych cyklów produkcyjnych dla maszyn oraz ich stałe ulepszanie,
  • dbałość o ciągłość produkcji i minimalizację braków,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • udział w naprawie i konserwacji maszyn oraz form wtryskowych,

oczekiwania wobec kandydatów:

  • praktyczne doświadczenie w ustawianiu maszyn wtryskowych (Engel, Demag),
  • znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i wyciągania wniosków,
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • spostrzegawczość oraz dokładność,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic – mile widziane,

oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

are you a keeeper?

Może nadszedł czas istotnych zmian w Twoim życiu ?  Chcesz być keeeper ? Wyślij nam swoje CV na adres: lub naciśnij przycisk aplikuj.